Prague Golf Challenge

Od roku 2017 je Prague Golf Challenge druhým turnajem Challenge Tour na českém území a historicky prvním v hlavním městě Praze. Druhá evropská liga se představí na zbraslavské osmnáctce, kam se turnaj přesunul po třech ročnících ze slovenského resortu Penati.
Sledujte nás:
Zbraslav

Milníky turnaje

2017

První ročník premiérového turnaje Challenge Tour v Praze se nevyvedl domácím golfistům, když cutem neprošel ani jeden z nich. Úspěch naopak slavil slovenský golf, když se Peter Valášek stal historicky prvním Slovákem, který si na druhé evropské lize zahrál finálová kola. Zvítězil Angličan Garrick Porteous.

2018

Druhý ročník turnaje Challenge Tour na pražské Zbraslavi vyhrál stejně jako ten první Angličan. Tentokrát se z vítězství radoval Ben Stow, který zvítězil se skóre -18 o ránu před Švýcarem Joelem Girrbachem. Z Čechů skončil nejlépe dělený desátý Stanislav Matuš (-12).