Czech Masters

Zpět na projekty

Od roku 2014 pořádáme jediný turnaj nejvyšší evropské golfové série v Česku. Zpočátku v rámci série European Tour, nově DP World Tour přinášíme českým golfovým fanouškům jedinečné zážitky díky světovým hvězdám, které za námi rok co rok dorazí na hřiště Albatross nedaleko Prahy.

Na turnaji D+D REAL Czech Masters už se mimo jiné představili major šampioni Danny Willett, Henrik Stenson, John Daly, Ernie Els, Martin Kaymer nebo Pádraig Harrington. Fanoušky dále bavili mimo jiné Lee Westwood, Rory Sabbatini, Andrew Johnson nebo Thomas Pieters.

Právě belgický ranař je už dvojnásobným šampionem turnaje (2015, 2019), kromě něho pozvedli na osmnáctém greenu nad hlavu trofej pro vítěze Jamie Donaldson (2014), Paul Peterson (2016), Haydn Porteous (2017), Andrea Pavan (2018) a Johannes Veerman (2021).

Kromě zahraničních hvězd světového golfu se na Albatrossu každoročně představí ti nejlepší domácí golfisté. Mezi nejúspěšnější z nich patří Filip Mrůzek, který v roce 2021 vytvořil děleným 12. místem historické maximum českého hráče na turnaji. To drží i v počtu cutů, když si o víkendu zahrál třikrát.

Turnaj D+D REAL Czech Masters je už tradiční součástí DP World Tour, když ho každoročně sledují miliony golfových fanoušků ve více jak 160 zemích světa, ve kterých se turnaj vysílá. Přímo na místě ho pak během všech čtyř turnajových dní sledují každoročně desítky tisíc fanoušků.